První semifinále mezi Klofany a Bruslaři z Poličky vítěze nepoznalo

Zpět

Nedělní semifinálový duel mezi Klofany a BK ŘKF Polička přinesl pěkný hokej a také drama do samého závěru. Domácí by si jistě drama rádi odpustili, hosté však zcela jistě po úspěšné koncovce vychutnávali uloupený bod.

V prvních dvou třetinách se střelecky dařilo lépe Klofanům. V čase 3:00 rozepsal časoměřičům tužku Jiří Břeh, který z otočky překvapil Břenka - 1:0.

Až do poloviny utkání pak diváci sledovali rychlý hokej a především excelentní zákroky Kočího v brance domácích, který držel akcie Klofanů velmi vysoko. Ti se pak dočkali druhé branky v osmnácté minutě, kdy střelu od modré tečoval Roman Ptáček - 2:0.

Polička se ale dokázala vzpamatovat v závěrečné třetině, kdy nejprve dostal odražený kotouč za záda Kočího Jiří Vraspír - 2:1, a o minutu později po buli David Šafář - 2:2.

Klofany, stejně jako ve druhém zápase proti Hradci, znovu připravil o vítězství minutový kolaps způsobený obavou o výsledek. V play-off se však za uplynulými zápasy neohlíží. Postupujícího do finále nakonec tak jako tak určí až odveta v Poličce.

Statistiky zápasu - HC Klofani – BK ŘKF Polička 2:2